Skip to main content

Svadby

Prežite svoj výnimočný deň na výnimočnom mieste! Romantický Smolenický zámok postavený grófom Pálffym na štýl francúzskych zámkov je ako stvorený na oranizovanie svadobného obradu ale aj svadobnej hostiny. 

Svadobný obrad

Na Smolenickom zámku je k dispozícii niekoľko priestorov na uskutočnenie civilného svadobného obradu. 

Počas celého roku je obľúbený luxusný Červený salón s kapacitou do 60 osôb. Od jari do jesene je to zase Dolné nádvorie bez obmedzenia počtu osôb, či Kaplnka na menšie obrady, kde sa pohodlne usadí približne 20 až 30 osôb.

Obrad je nutné objednať na Miestnom úrade v obci Smolenice, matrika:

Pani Adriana Fričová

adriana.fricova@smolenice.com

+421 918 430 313

Svadobná hostina

Smolenický zámok disponuje vlastnou kuchyňou, preto Vám vieme pripraviť od jednoduchších hostín po veľké honosné oslavy s bohatým výberom mäsových špecialít, vegetariánskej, či vegánskej kuchyne. 

Počas celého večera je dispozícii bar s obsluhou, kde si môžete dopriať veľa druhov alkoholických aj nealkoholických nápojov. Neustále pracujeme na rozširovaní vínneho lístka, aby sme ulahodili aj tým najnáročnejším klientom. 

Veľmi vhodný priestor na prenájom pre väčšie svadobné hostiny je tzv. Svadobný set, ktorý zahŕňa Kongresovú sieň, Zámockú jedáleň, Bar. V týchto priestoroch potom prebieha svadobná zábava aj svadobná hostina do maximálneho počtu 85 osôb.

Svadobnú výzdobu si treba objednať zvlášť. Vieme Vám však odporučiť konkrétne firmy v blízkom okolí.

Ubytovanie svadobných hostí

Nič nie je krajšie, ako stráviť svadobnú noc priamo na zámku! Doprajte si romantiku a využite túto možnosť práve vo Váš výnimočný deň. Smolenický zámok disponuje niekoľkými krásnymi mladomanželskými apartmánmi a dokopy 42 izbami s celkovou kapacitou 106 lôžok (vrátane prísteľok) vhodnými na ubytovanie Vašich svadobných hostí. 

STORNO POPLATKY:

1. Za zrušenie objednávky v lehote nad 31 dní sa storno poplatok neúčtuje.

2. Za zrušenie objednávky v lehote 15 – 30 dní je poplatok 25% z dohodnutej ceny.

3. Za zrušenie objednávky v lehote od 8 – 14 dní je poplatok 50% z dohodnutej ceny.

4. Za zrušenie objednávky v lehote do 7 dní je poplatok 75% z dohodnutej ceny.

5. Za zrušenie objednávky v lehote 1 pracovný deň pred nástupom na pobyt je poplatok 100% z dohodnutej ceny.