Skip to main content

Priestory

Interiér

Kongresová sieň

500€/deň

Kongresová sieň s kapacitou 90 osôb na sedenie je najvyužívanejším kongresovým priestorom. Disponuje všetkým potrebným technickým vybavením ako aj rečníckym pultom. V cene je zabudované plátno aj projektor a mikrofóny.

Rovnako je obľubená ako tanečný parket počas plesov, svadieb a firemných večierkov.

Červený salón

450€/deň

Najluxusnejší spomedzi všetkých salónov je práve Červený salón. Ručne tkané perzské koberce, historické svietidlá a celá výzdoba vytvára pravú zámockú atmosféru žiadanú na svadobné obrady, výnimočné rokovania, koncerty, či oslavy. 

Kapacita maximálne 60 osôb v prípade kino sedenia.

Zámocká jedáleň

250€/deň

S kapacitou 60 osôb je Zámocká jedáleň dôležitou súčasťou podujatí, kde je dopredu objednaný catering.

Umelecký salón

250€/deň

Drevorezby, obrazy a kožené stoličky sú krásnou súčasťou Umeleckého salónu s kapacitou maximálne 36 osôb. 

Okrúhly salón

220€/deň

Salón vhodný na posedenie aj kongresové podujatia. Kapacita je 20 osôb.

Lovecký salón

220€/deň

Salón s loveckými trofejami je vhodný na rôzne zasadnutia aj oslavy.

Kapacita je maximálne 35 osôb.

Knižnica

220€/deň

Čaro histórie má rozhodne aj Knižnica Smolenického zámku.

Kapacita je maximálne 24 osôb.

Kaplnka

360€/deň

Výnimočný priestor v južnej bašte na Dolnom nádvorí Smolenického zámku vhodný na menšie svadobné obrady, či posedenia. Na chóre kaplnky je priestor na ďalšie sedenie.

Kapacita 20 osôb, spolu so sedením na chóre 30 osôb.

Celý interiér

2200€/deň, 4000€/sobota, nedeľa

Na Smolenickom zámku je možné si prenajať aj celý interiér so všetkými salónmi a chodbami (bez izieb), čo zaručí nerušené prostredie pre väčšie podujatia.

Exteriér

Živánčisko

50€/hodina

Živáčisko je výborné miesto v srdci zámockého parku, ktoré poskytuje priestor na opekanie, hry a v prípade neprieznivého počasia aj úkryt vo dvoch väčších altánkoch. V cene je zahrnuté aj palivové drevo, pitná voda a elektrina.

Dolné nádvorie

850€/deň, 1500€/víkend

Dolné nádvorie je obľúbené najmä od jari do jesene na svadobné obrady, ale aj svadobné hostiny pod holým nebom, kde je možné rozložiť stan pre cca 50 osôb. Za zmienku stoja aj koncerty a iné kultúrne podujatia, ktoré majú na Dolnom nádvorí jedinečnú atmosféru.

Dolné a horné nádvorie

2200€/deň

Na romantických nádvoriach Smolenického zámku môžete organizovať väčšie súkromné alebo firemné podujatia. Priestor je členitý a ponúka dosť priestoru pre väčšie množstvo osôb. Na Dolnom nádvorí sú k dispozícii toalety. 

Lúka zámockého parku

3000€/deň

Lúka zámockého parku poskytuje dostatočný priestor na masové kultúrne alebo spoločenské podujatia s kapacitou niekoľko tisíc osôb. 

Populárna je napríklad Cesta rozprávkovým lesom.

Zámocký park

6000€/deň

48 hektárov zámockého parku v sebe ukrýva jazierko, les s turistickými a cyklo chodníkmi, ohnisko, dva veľké altánky v Židovej doline a to všetko v okolí krásneho Smolenického zámku.